אפשר נדלן

לווי אישי צמוד עד לקבלת הצ'קים של הדירה
מחיר ליחידה - 2,165 ש"ח
מחיר לווי פרימיום: 16,500 ש"ח פלוס מע"מ=19,305 ש"ח. ניתן לשלם בשלושה תשלומים.
שלמו כעת מקדמה על סך 2,165
סה"כ לתשלום - 2,165 ש"ח
לרכישה
תהליך אישי צמוד שבו אני קונה בעבורכם את הדירה שלכם

כיצד מתנהל תהליך הלווי?

>> הלווי אישי לחלוטין. זה אינו תהליך יעוץ בו אתם מחפשים לבד, אלא, אנחנו איתכם בכל שלב.  ממש כאילו אני רוכשת דירה לעצמי.

>> אנחנו בודקים עבורכם איזו עיר מתאימה להשקעה, איזה אזור יענה על המטרות שלכם.

>> אנחנו מחפשים בעבורכם באותו אזור את ההצעות הכי טובות וריווחיות,

>> אנחנו בודקים למקסם כל הצעה שתתאים לתוכנית הכלכלית שלכם, להון העצמי במזומן, למשכנתאות ולפריסת התשלומים כך שלא תכביד עליכם בחיי היום יום.

>> אנחנו מנהלים משא ומתן בעבורכם להוריד לכם את המחיר. לוקחים אתכם לשטח, והולכים יחד לראות כל הצעה טובה.

 

אנחנו דואגים לכם לאנשי הביצוע, כמו שיפוצניקים, יועצי משכנאות, עורכי דין, מנהלי נכסים ועוד.

>> אנחנו אחראים להשכיר לכם את הדירה למשך שנה ראשונה!!!

>> אנחנו זמינים לכל שאלה וכל חשש שעולה במהלך העיסקה

מה תקבלו מלווי פרימיום?

תרויחו הרבה כסף- תהיה בבעלותכם דירה טובה להשקעה. שיש לה סיכוי טוב לעליית ערך נכס

והתאמה  לשוכרים יציבים.

בנוסף, בזכות הקשרים שיש לי אני משיגה לך דירה במחיר שאתה לא היית משיג לבד בדרך כלל. וגם מנהלת בעבורך משא ומתן כדי למקסם את ההצעה, ולהשיג אותה במחיר הטוב ביותר. תגיעו גם לריווחיות עתידית  בזכות ההכרות והבדיקה של תוכניות עירוניות של התפתחות עירונית, התחרדות וכל הפרמטרים שישפיעו על עליית ערך בעתיד.

 

  • מעטפת בטחון ותמיכה בשטח-  אני קונה בעבורכם דירה רק באזורים בהם רכשתי דירות לעצמי והצלחתי בהם בס"ד. כך תקבלו בטחון שהעסקה טובה וכדאית. בנוסף, אנחנו אתכם ביחד בשטח לבדיקת כל הצעה. בנוסף תקבלו בטחון ובהירות שנחפש עבורכם דירה שמתאימה לתוכנית הכלכלית המדויקת שלכם, וליכולת הכספית החודשית שלכם. תהנו מטביעת העין שרכשתי במשך השנים, והכרות עם כל הפרמטרים של דירה, כולל קומה, שטח, מיקום, מצב הדירה וכדומה שתביא אתכם להשקעה הכי ריווחית בעבורכם.

 

  • חסכון בזמן, כסף ומאמץ-  אתם נהנים מהנסיון של יותר ממאה דירות שקניתי למשקיעים שמקצרת את התהליך למינימום ומשאירה לכם פניות וחסכון בזמן לעיסוקים החשובים שלכם.
  • גם תהנו מחסכון כספי בכל השלבים- החל מהדרכה לקבלת משכנתא מיטבית עבורכם, התנהלות מיטבית מול הבנקים, מקסום ההשקעה שלכם, המלצות לאזורי השקעה מומלצים, ואפילו המלצה על רחובות מועדפים בכל אזור, מה שמסייע לזהות את הדירה הטובה ביותר בשבילכם. וגם יחסוך לכם חודשים ארוכים  של כיתות רגליים.
  • בנוסף תחסכו כסף רב באמצעות תכנון מדויק מה צריך להשקיע בשיפוצים, מה מיותר ועם מי לעבוד. כדי לחסוך כסף מצד אחד, אבל להביא את הדירה למצב הריווחי ביותר שלה, מצד שני.  בנוסף, הקישור לאנשי הביצוע בשטח, חוסך לכם המון זמן וכסף.

 

  • מניעת עגמת נפש- תמנעו מטעויות ונפילות של עקיצות אצל נוכלים, שעלולות לעלות בכסף רב. או אנשי מקצוע לא מהימנים. תהנו מנסיון עצום בהתנהלות עם כל סוגי השוכרים, הסכמי שכירות, בטחונות, תיקונים בנכס וכדומה. על מנת שתהנו מהמעטפה עם הצ'קים של השכירות, ללא עוגמות נפש מיותרות.

 

  • קשרים והטבות אצל אנשי ביצוע מהימנים בשטח כמו, יעוץ משכנתאות, עורך דין, שיפוצניקים ומנהלי נכסים, יכול להביא לחיסכון אדיר.

 

  • רוגע נפשי וחווית רכישה טובה- תחוו תהליך פשוט, בטיחותי, וריווחי. ותגיעו לדירה טובה משלכם מתוך רוגע נפשי.

 

  • קשר אישי- תמיד תוכלו לחזור ולהתייעץ  איתנו לאורך חיי ההשקעה. ובפרט במהלך השנה הראשונה שאחרי הרכישה. וכן זמינות- אתם יכולים לקבל מענה על כך שאלה והתלבטות שנוגעת לעיסקה שלכם.

תכל'ס- זה פשוט קורה תוך מספר שבועות. בהתאמה לזמן שלכם ולעיסוקים שלכם. כך, שגם אם אתם עסוקים ביותר תגיעו לקנות דירה ריווחית מהר ובקלות.

 

פרטי עסקה
2,165 ש"ח
פרטי משלם
אנא המתן...