ספר הילדים
מחיר ליחידה - 40 ש"ח
הנחה של 10% לרוכשים מעל 3 יחידות
בחרתם לרכוש את הספר ישירות מהמחברת, חן חן :)

עלות הספר 40 ש"ח בלבד (לאחר 25% הנחה ממחירו המלא של הספר בחנויות, העומד על 55 ש"ח).

מעוניינים בחבילת יום הולדת / חבילת גן? לרכישה מרוכזת של 25 עותקים ומעלה נא פנו אליי לקבלת הנחה נוספת ואטרקטיבית במיוחד.

תתחדשו וקריאה נעימה!סה"כ לתשלום - 40 ש"ח
לרכישה
ספר הילדים

מחברת: ד"ר עינת הולנדר.

הוצאת אוריון, איורים: רמי מאיקס.

מהדורה: שנייה.

 

"חתלתול ושמו למה" יצא לאור במרץ 2018 ומהדורה שנייה שלו הודפסה בתוך ארבעה חודשים בלבד! הספר נמכר ברשתות המובילות בישראל ובחנויות הפרטיות,  ומעבר למשפחות הרבות שהתחברו אליו נמצא כבר בגני ילדים רבים, וכן משמש במסגרת טיפולים רגשיים לילדים ובחינוך המיוחד.

 

מהו קהל היעד של הספר? הספר מיועד לגילאי שנתיים עד שלב ראשית קריאה. 

מהו בעצם "גיל הלמה"? במקביל לכניסתם של הילדים לשלב השפתי-מילולי מתעצבת ההתנהגות החקרנית שלהם והם מפתחים הבנה של סיבתיות. שאלותיהם פותחות בפניהם דלתות לעולמות חדשים. 

מה מיוחד בשאלה "למה"? "למה" היא שאלה המשמשת לילדים ערוץ ליצירת שיח ותקשורת, משרתת את הצורך שלהם בהישנות, מסייעת ברכישת ידע ובהרחבת אוצר המילים שלהם.

החתלתול, גיבור הספר, קרוי על שם השאלה הפופולרית הזו בקרב פעוטות וילדים. מי מאיתנו לא שמע את השאלה "למה" עשרות פעמים ביום? אלא שבמקום להתעייף למשמע ריבוי השאלות, כדאי דווקא לראות בשלב הזה הזדמנות פז להעשיר את ילדינו. דמותו הנגישה, הכובשת ומעוררת ההזדהות של "למה" מתחברת מיד לנטייה הטבעית של הילד/ה, ונועדה לעודד אותו/ה לסקרנות.

לספר פורמט ייחודי המייצר שיתוף: לכל שאלה מצורף "זנב תשובה" לשימוש הקוראים, המסייע להם לפתח שיח עם הילדים בנושאים יומיומיים חשובים, כפחדים, התחשבות, בטיחות, דרך ארץ, שינה ועוד.

הספר מומלץ ע"י מיכל דליות, שכתבה על גב הספר, בין היתר: "כל ילד יוכל להזדהות עם החתלתול למה. הרעיון, שההורה המספר יוכל לקשור שיחה עם ילדו ולפתח רגשות והבנות חדשים, ראוי מאד. אני ממליצה על הספר בחום רב".

המלצות נוספות של אנשי מקצוע ושל קוראים, אייטמים מן התקשורת, עמודים מתוך הספר להתרשמות - ממתינים לך באתר שלי.

 

 

 

פרטי עסקה
40 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים