שיעור חד פעמי
מחיר ליחידה - 60 ש"ח
כרטיסיה של 10 שיעורים ב500 ₪

או תשלום על שיעור בודד ב60 ₪;

הכרטיסיה תקפה לימי ב' ו-ד' גם יחד, עד לחצי שנה מיום הרכישה 

ה"כרטיסיה" היא אישית ולא ניתנת  להעברה למישהו אחר/ לא ניתן "לנקב" על מישהו אחר. הוא/י יתבקשו לשלם על שיעור בודד או לרכוש כרטיסיה עצמאית.
סה"כ לתשלום - 60 ש"ח
לרכישה
שיעור חד פעמי

 

השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע

בסטודיו יסמין גודר, ברחוב התחיה 2 (פינת התקומה 1)

מרכז תרבות מנדל, יפו.

 

ימי שני 11:30-12:45

ימי רביעי 10:30-11:45

 

 

שיעורי מחול עכשווי לאנשים החיים עם מחלת הפרקינסון

בשנת 2015 פתחנו שיעורי מחול שבועיים לחולי פרקינסון במסגרת פרויקט שנתי "הפרעה/Storung" בו חקרנו ביחד עם מדענים וחולים מישראל וגרמניה היבטים מגוונים של תנועה והפרעות תנועה .בעקבות הצלחתו החלטנו להמשיך עם השיעורים . השילוב בין מחול לפרקינסון זוכה לפריחה ענקית ברחבי העולם ולהכרה גוברת בחשיבותו כטיפול מסייע במחלה. בשיעורים אצלנו החולים, בגילאים ובשלבים שונים של המחלה, נפגשים עם תנועה ומחול בשיעורים עם רקדנים מקצועיים, בנוסף למורה מוביל. מודל זה   מייצר מפגש ייחודי הנותן למשתתפים הכרות גופנית עם תחושות מועילות כגון שמחה וחופש תוך כדי חיזוק הביטחון העצמי וגילוי אפשרויות תנועתיות חדשות.

 

מחלת הפרקינסון הנה מחלה נירולוגית דגנרטיבית המשפיעה על תנועה ושליטה בגוף פוגעת ביכולת להתמודד עם פעולות יום-יומיות ומייצרת בדידות ונבדלות חברתית. קיים צורך במסגרת המאפשרת שילוב בין היכרות יצירתית פתוחה ובטוחה עם הגוף לצד מפגש חברתי בלתי אמצעי ורב-גילאי; מסגרת אשר מאששת מחקרים אקדמיים, שקבעו שמחול הנו כלי אפקטיבי מוכח לעזרה בהתמודדות עם המחלה. למרות שקיימות מסגרות מגוונות אחרות, ההצעה להתארח בלהקת מחול מקצועית עם מומחים של תנועה, לרקוד אתם ולפעול במסגרתה הנה פריבילגיה ומקור להשראה ועזרה שאינם ניתנים בשום מסגרת קיימת אחרת.

 

 

 

פרטי עסקה
60 ש"ח
פרטי משלם
אנא המתן...