וארשתיך לי
מחיר ליחידה - 50 ש"ח
סה"כ לתשלום - 50 ש"ח
לרכישה
וארשתיך לי- המסע שלנו לחתונה

וארשתיך לי הוא ספר הכנה לחתונה הנוגע בשלושת הרבדים איתם מתעסקים זוגות בתקופת האירוסין: תכל'ס- הכנה טכנית מפורטת ליום החתונה והחיים שאחרי. רוחנית- רעיונות אמוניים קצרצרים לאורך כל הספר. אימון זוגי- שאלות הלקוחות מעולם האימון המותאמות לכל נושא ונושא בספר.

אי אז, בשנת תשע“ד (2014), בפגישה של שני חברים על קפה ועוגה, נולד לו הרעיון ליצור כלי עזר לזוגות מאורסים כדי שיגיעו לחתונתם בשמחה ובשלווה ויעברו את תקופת האירוסין בנחת ואהבה.

שני החברים, יאיר גרינר ועמיחי סדן הם מומחים בשני עולמות שונים- יאיר מתמחה באירגון, פיתוח וניהול ועמיחי מומחה לאימון אישי (קואוצינג) ופיתוח קשרים. במשך שנתיים תמימות, יאיר ועמיחי כתבו, מחקו ויצרו את ”וארשתיך לי- המסע שלנו לחתונה“, הספר שבתוך שנה וחצי עזר למאות זוגות להתכונן לחתונה בשלווה ואהבה.

את שלושת המהלכים שבספר- מעשי, רוחני ואימון זוגי, שילבנו אחד בתוך השני, על מנת ליצור לכם חוויה שתשלב באותו הזמן את שלושת הרבדים של חיי הזוגיות הראשונים. בתוך כל התהליך, הקפדנו לכתוב את הספר בשפה קלילה ונעימה, ובצורה מפורטת אפילו יותר מ“ויקיפדיה“.

ממש לאחרונה, קיבלנו תגובה של זוג מאורס, שקיבל את הספר משלושה (!) אנשים שונים- ” דפדפתי עכשיו בספר וארשתיך לי לעולם וממש נדהמתי!! ספר מהמם!! שימושי וחשוב!! אשמח בהחלט להפיץ בין חברותיי זה נראלי דבר הכרחי לכל כלה!! הספר הזה פשוט מכיל את הכל, החל מהפרט הכי קטן... הוא מרגיע וכיף ככה להתחיל את השלב הזה.. ממש תודה רבה !! שמחתי ממש!! הוא גם ערוך בצורה אסתטית ונעימה , שמושך אותך לקרוא וללמוד!! רעיון נפלא!! תודה רבה!!! ”

אנחנו כאן בשבילכם, ותמיד מאהבה- יאיר ועמיחי

פרטי עסקה
50 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...