קורס בקבלה ומחויבות למנתחי/ות התנהגות
מחיר ליחידה - 3,000 ש"ח
הנחה של 10% לרוכשים עד לתאריך 24/06/2021
עלות הקורס המלא: 2,700 ש"ח ברישום מוקדם.
לאחר מכן: 3,000 ש"ח (במקום 3,450 ש"ח - עלות כל סדנה בנפרד)

מדיניות ביטולים: ניתן לבטל את ההרשמה עד לתאריך ה-04/07/21. שיעור דמי הביטול: 5% מערך העסקה. לאחר תאריך זה, לא ניתן לבטל את העסקה, אך ניתן להעביר את הזכות להשתתף בקורס למישהו אחר. 
סה"כ לתשלום - 3,000 ש"ח
לרכישה
57.5 שעות אקדמיות

לראשונה בארץ מוצע קורס אינטנסיבי ומעמיק ב-ACT (אימון בקבלה ומחויבות, Acceptance and Commitment Training). אקט הינה גישה טיפולית המשתייכת לגל השלישי של הטיפולים ההתנהגותיים-קוגניטיביים, שמתמקדת בשינוי התנהגות על ידי הגברת "גמישות פסיכולוגית" – כלומר, הגברת התנהגויות שמקרבות את האדם לעבר מי ומה שחשוב לו, תוך פיתוח נכונות לקבל את הארועים הפרטיים שלו (תחושות, רגשות ומחשבות) כפי שהם ברגע הנוכחי. 

אקט הינו כלי טיפולי עוצמתי, שמאפשר למנתחי'ות התנהגות לעבוד עם הקליינטים שלהם'ן על התנהגויות חשובות ביותר שקורות ללא הפסקה - התנהגויות מילוליות. התנהגויות אלו לעיתים נעשות באופן ציבורי, תוך שיחה או בכתיבה, ולעיתים כלל לא ניתן לראותן - הכוונה לרגשות, למחשבות, לדאגות, לרצונות, לחלומות, לפחדים. אותן התנהגויות ורבאליות פנימיות שלא ניתן לראות על פני השטח, בעלות השפעה אדירה על ההתנהגות הנצפית של האדם, ועל הרווחה הנפשית שלו. ה-ACT פותח צוהר למנתחי'ות התנהגות אפשרות לפגוש את הקליינטים שלהם'ן בצורה שונה לגמרי מזו שהוכשרנו לה, תוך שמירה על עקביות עם תפיסת העולם והעקרונות ההתנהגותיים, באמצעות גישה טיפולית מבוססת מחקר.

תכני הקורס

​הקורס מחולק ל-3 סדנאות שונות:

 

סדנת בסיס - הכרות עם ACT ועם RFT 

15 שעות אקדמיות

  • הכרות עם הרקע לצמיחת ACT: הגל הראשון (ABA) והשני (CBT) בפסיכולוגיה התנהגותית-קוגניטיבית

  • מעבר ל-verbal behavior: מהתנהגות מונחת חוק (RGB) ועד היום - הסבר מדעי עדכני להתנהגות מילולית אנושית באמצעות תאוריית מסגור הזיקות (RFT - Relational Frame Theory)

  • הכרות והבנה מעמיקה של מודל ה-ACT ומשושה הגמישות על כל חלקיו: קבלה, הפרדה קוגניטיבית, קשיבות, עצמי גמיש, זיהוי ערכים והתנהגות מחויבת

סדנת מתקדמים/ות - ACT ו-RFT בניתוח התנהגות: 

20 שעות אקדמיות

  • שימוש במודל ה-ACT בעבודת מנתח/ת ההתנהגות – המחשה והדגמה לאופני העבודה עם המודל בעבודה התנהגותית עם ילדים, הורים וצוותים חינוכיים

  • נדגים כיצד ניתן להשתמש במודל הן בעבודה פרטנית (עם ילד, הורה, מורה) והן בעבודה קבוצתית (לדוגמא עם כיתה, עם משפחה או עם צוות חדר מורים)

  • הכרות עם כלים טיפוליים בעבודה עם ACT – המטריקס, נקודת הבחירה, מטאפורות ותרגולים חווייתיים

סדנת אימון ממושך - תרגול מיומנויות וליווי שנתי: 

ליווי חודשי למנתחי/ות התנהגות שבחרו לשלב ACT ו-RFT בעבודתם/ן, סה"כ - 22.5 שעות אקדמיות

  • מפגש חודשי בשעות הערב לקבוצה של מנתחי/ות התנהגות שמשלבים'ות ACT ו-RFT בעבודתם/ן

  • מטרת המפגשים לספק תמיכה מתמשכת, המשך למידה והעמקה, ותרגול מיומנויות אקטיות וניתוחי RFT באמצעות עבודה בזוגות ובקבוצות קטנות

  • מפגשים יתקיימו החל בספטמבר 2021 ועד מאי 2022 (סה"כ 9 מפגשים, משך כל מפגש 2.5 ש"א)

פרטי עסקה
3,000 ש"ח
פרטי משלם
פרטים נוספים
אנא המתן...